|
|

Takto skáče premávka :D :D :D :D :D :D :D :D
600 viewsMatuzalem
|
|

Lambo ako z Carbonu.....teda aspon podobne :D614 viewsMatuzalem
|
|

No nešlehlo by vás?!?!?!?!
1074 viewsMatuzalem
|
|
|
|
|
|
|
|

Aj policajti vedia skákať....
667 viewsMatuzalem
|
|
|
|

Ale bol by som prvy :D ...keby tam nebol....:D :D :D506 viewsMatuzalem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|