GALLERY.needforspeed.sk

Need for Speed Galéria

Picture has been added to favorites
Nissan Skyline R34 GTR Coca Cola
Páci sa ci ne?

Nissan Skyline R34 GTR Coca Cola

Páci sa ci ne?


Comment 1 to 5 of 5
Page: 1

Remo   [Jan 28, 2008 at 05:22 PM]
Shocked nooo riadne si to domrvil......nic v zlom,ale toto naozaj nie je dobre....1* Wink
ASTEK   [Jan 28, 2008 at 05:23 PM]
mno je to na kkt predni naraznik to co je ? odhrnac snehu ? cervene disky ? mislis vazne ? no mne sa totalne nepaci
drilu   [Jan 28, 2008 at 05:35 PM]
tak takto ten odhrnac snehu sa ani mne nepaci ale keby som ho nedal ta je cela predna maska uzavreta a farbov kolies som sa nechal inspirovat jednov rx-8 od coca coli ktora mala lak cerveno-modri
Dede_7   [Jan 28, 2008 at 09:30 PM]
Astek toto su naznaky Tuzera všetko na 100%
drilu   [Jan 29, 2008 at 12:51 PM]
tento body kit som dal aj preto lebo toto auto mam na rychlostny zavod a tento body kit zvisil aerodynamiku aj rychlost a neviem co sa vam vsetkym na tom aute nepaci podla mna to je oryginalne

Comment 1 to 5 of 5
Page: 1