GALLERY.needforspeed.sk

Need for Speed Galéria

Picture has been added to favorites
BIOHAZARD SKYLINE BY ASTEK
1.viem nieje to ziadna slava ale dnes tu dam snad tu supru 2.no robil so mto len 30 minut a to tak aj vizera 3.pls koment

BIOHAZARD SKYLINE BY ASTEK

1.viem nieje to ziadna slava ale dnes tu dam snad tu supru 2.no robil so mto len 30 minut a to tak aj vizera 3.pls koment


Comment 1 to 8 of 8
Page: 1

ASTEK   [Oct 06, 2007 at 12:45 PM]
NEJAKI KOMENT Question
tomko3009   [Oct 06, 2007 at 12:55 PM]
veľmi slabe
Remo   [Oct 06, 2007 at 12:57 PM]
mohol si to dat v zelenej farbe......ale ako napad beriem Wink
ASTEK   [Oct 06, 2007 at 01:14 PM]
tak dik REMO potom to prerobim a este k tebe tomko skus si neco take spravit ti a uvidis kolko je s tim prace dobre
M1nG   [Oct 06, 2007 at 02:11 PM]
také zvláštne nápady máš ASTEK Very Happy s tuningom to nemá veľa spoločného, no musí­m uznať, že je to perfektne vycentrované... Wink
ASTEK   [Oct 06, 2007 at 02:20 PM]
dik snzim sa o to abi to bolo perfekt asi som perfekcionista a lubi sa ti to aspon M1nG Question
M1nG   [Oct 06, 2007 at 04:30 PM]
No úprimne, podľa mňa to nemá s tuningom nič spoločné... ako možno by sa to uplatnilo niekde ako nejaké logo alebo niečo... ale tuning na aute... asi nie... Wink no ale ako som už povedal, obdivujem ako je to pekne vycentrované a dokonalé...
sliki   [Oct 06, 2007 at 04:51 PM]
no ten trojholnik by som vynechal....

Comment 1 to 8 of 8
Page: 1